Maaküte energia puurkaevud on muutumas Eestis üha populaarsemaks maa-vesi soojuspump süsteemi lahenduse energiaallikaks kuna on loodussäästlik, ökonoomne ja suure kasuteguriga. Energiakaevust saadav soojus meetri kohta on vähemalt kaks korda suurem võrreldes horisontaalse paigaldusega kollektori puhul.

Energiakaevuks nimetatakse vertikaalseid või kaldu puurauke, kuhu on paigaldatud plastikust u-kollektor ning mille sees voolab külmakandevedelik. Eelisteks on sõltumatus ilmastikust, saab rajada väikestele kruntidele ning suur kasutegur.

Energiakaevu kollektorites voolav külmakandevedelik pumbatakse soojuspumba soojusvahetisse kus toimub soojusenergia ülekanne teisele kinnises süsteemis ringlevale vedelikule- külmaagensile. Peale soojusenergia ülekannet pumbatakse külmakandevedelik energiakaevu ja protsess kordub. Maaküte süsteemi investeeringu tasuvusaeg on enamjaolt 4-7 aastat.

Küsi pakkumine Energiakaevudele!

Teie kontaktandmed

 

Planeeritavate energiakaevude asukoht

 

Energiavajadus | kui on teada

 

Lisapakkumised

 

Hinnapäringu kinnitus

 

Puurvesi OÜ

Meie kontaktid on:

Jaagupi Küla, Häädemeeste Vald, Pärnu Maakond

Kontor: Riia maantee 108c, Pärnu

+ 372 5569 4310

Info@puurvesi.ee

Reg. nr. 11463223

Pilte meie tegemistest

adapteri paigaldaus mc450 1491481301147 20170323_130418 IWS 10m3 mahuti GWS80+BA10- Taima

TAOTLE TOETUS!

Taotle toetust hajaasustuse programmist, mille abil on võimalik välja ehitada veevärk ja kanalisatsioon. Täpsem info kohalikust omavalitsusest või loe siit.