PUURKAEVUD|MAASOOJUSPUURAUGUD|PROJEKTEERIMINE|
VEETÕSTE- JA PUHASTUSSEADMED|KANALISATSIOON

Puurkaevu hind

Puurkaevu hind sõltub üldjuhul järgmistest faktoritest: vajalik sügavus, puuritav pinnas ja kaevu juures kasutatav tehnika.

Kõige olulisem neist ja see, mille alusel puurkaevu baashind arvutatakse, on sügavus milleni kvaliteetse ja stabiilse veevaru tagamiseks puurida tuleb. Antud sügavus erineb piirkonniti ning tehakse kindlaks mõõtmiste tulemusena. Üldiselt peaks puurkaevu puurimisel arvestama, et Lõuna-Eestis jääb sügavus 40-60m kanti ja mõnel pool Põhja-Eestis võib see olla kuni 100 meetrit. Samas, juhul kui kaev on mõeldud ühe pere veevaru tagamiseks, ei pruugi nii sügav kaev vajalik olla, sest sellisele tarbimisele vastava puhta veevaru võib ka madalamalt kätte saada.

Täpne puukaevu hind määratakse siiski individuaalselt ja täpsema hinna saab teada peale hinnapäringu tegemist.

Puurkaevu hind sõltub ka puuritava pinnase tüübist, vastavalt millele kaevu baashind muutub. Lõuna-Eestis on üldjuhul pehmem pinnas, mida on kergem puurida ja see omakorda muudab protsessi odavamaks. Põhja-Eestis esineb rohkesti paekivi ja seega on puurkaevu hind vastavalt ka kallim.

 

Küsi Pakkumist

 

Jaga meid sotsiaalmeedias...Share on FacebookShare on Google+Share on LinkedInTweet about this on TwitterEmail this to someone