Puurkaevupump

Olles võtnud vastu otsuse rajada puurkaev, tuleb leida ka enda jaoks sobiv ning vajadustele vastav puurkaevupump. Peale puurimisprotsessi lõppu on puurkaevupump kõige olulisem faktor kaevu edasise elu juures.

Puurkaevupumba valikul tuleb arvesse võtta kahte olulist faktorit. Lihtsalt öeldes peab puurkaevupump olema vastav majapidamise veekasutusele ja kaevu sügavusele. Need faktorid on võrdselt olulised ja kriitilised, et leida just enda majapidamisele kõige optimaalsem lahendus.

Esimese kriteeriumina tuleb selgeks teha veekasutus. Majapidamise veekasutuse arvestamisel tuleks arvesse võtta erinevaid tegureid ja olla võimalikult ettenägelik. Tähtis on teada, mitu inimest hakkab puurkaevu kasutama. Keskmise veekulu leidmiseks on just see põhiline tegur.

Lisaks sellele tuleb arvestada ka hooajaliste kuludega. Näiteks juhul kui suvel kastetakse stabiilselt murupinda või aiamaad, peab ka selle tarbimise kuludesse arvestama.
Üldjuhul on soovitatav arvestada pisut suurema kuluga kui arvutuste järgi saadakse, sest alati võib tekkida ajutist suuremat veekulu ja mõistlik on selleks valmis olla.

Teiseks tuleb välja mõõta trassi pikkus ja arvestada kaevu sügavusega. See faktor mängib väga olulist rolli, sest juhul kui puurkaevupump ei suuda võrdeliselt trassi pikkusega vett pumbata, ei teki piisavat survet korraliku veevarustuse tagamiseks. Alasurve korral, kaevust kõige kaugemal asuvad kasutajad, võivad jääda osaliselt või täielikult veeta. Seetõttu tuleb valida just selline puurkaevupump, mis suudab tagada veevarustuse.

Puurkaevupumba soetamine tuleb korralikult läbi mõelda, et leida sobiv ja optimaalne lahendus. Siinjuures saab julgelt loota meie abile ja võib saata hinnapäringu järgnevalt lingilt:

 

[maxbutton id=”1″ url=”http://puurvesi.ee/hinnaparing/” text=”Küsi pakkumist” ]

 

Teavitame, et kasutame kodulehel küpsiseid. Lehe kasutamise jätkamiseks nõustu küpsistega. Rohkem infot

MEIE KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED Kasutame veebilehel küpsiseid, et tagada külastajatele meeldiv kogemus. Kui te ei muuda seadistust, eeldame, et soovite saada kõiki Puurvesi veebilehe failide küpsiseid. Muidugi võite soovi korral küpsisefaili seadistust alati muuta. Palume siiski arvesse võtta, et kui muudate küpsiste seadistusi, ei saa me tagada veebilehe korrapärast toimimist. Mõned funktsioonid lehel võivad minna kaduma ja te ei pruugi mõningat sisu enam näha.

Sulge