Olukordades, kus puudub võimalus liituda veevõrguga või on soov endale ise kvaliteetne vesi tagada, tuleb ette võtta puurkaevu rajamine. Tööde käigus puuritakse vajaliku sügavusega puurauk ja vastavalt soovile paigaldatakse puurkaevupump ning vajalikud trassid. Peale kasutusloale saadud positiivset vastust on puurkaevu rajamine lõpule jõudnud ja omanikul on ametlikult õigus seda kasutada ning soovi korral teiste majapidamistega jagada.

Taotluste ning lubade koostamise ja proovide korraldamise teeme meie Teie eest ära!

Puurkaevu hind sõltub üldjuhul järgmistest faktoritest: vajalik sügavus, puuritav pinnas ja kaevu juures kasutatav tehnika. See, mille alusel puurkaevu hind arvutatakse, on sügavus milleni kvaliteetse ja stabiilse veevaru tagamiseks puurida tuleb. Üldiselt peaks puurkaevu puurimisel arvestama, et Lõuna-Eestis jääb sügavus 40-100m kanti ja mõnel pool Põhja-Eestis võib see olla vahemikus 20-100 meetrit. Samas, juhul kui kaev on mõeldud ühe pere veevaru tagamiseks, ei pruugi nii sügav kaev vajalik olla, sest sellisele tarbimisele vastava puhta veevaru võib ka madalamalt kätte saada. Kuna puurkaevu sügavus varieerub väga väikse maaala peal palju siis hinna määramiseks peame kontrollima üle kohalikud geoloogilised kaardid.   Meie meeskond annab alati 100%, et töö vastab Teie ootustele. Meie loodav puurkaev, peab vastu aastakümneid ning tagab teile aastaringselt kvaliteetse joogivee. Pöörduge meie poole mistahes puurkaevusi puudutavate küsimustega! Meil on:
  • Asjatundlik ning pikkade kogemustega meeskond.
  • Kaasaegne tehnoloogia, mis vastab keskkonnanõuetele. Puurkaevude rajamiseks kasutame roomik puurmasinat, mis on keskkonnasäästlikum, kui traditsiooniline puurmasin. Roomikpuurmasin on kompaktne, mis võimaldab puurida raskesti ligipääsetavates kohtades ning aitab hoida pinnasekahjustuse tekke miinimumis.
  • Meie rajatud puurkaev, saab olema projektile vastav ja seaduslik. Selleks omame puurkaevude puurimise ning likvideerimise tegevusluba. Samuti omame veeuuringut teostava proovivõtja atesteerimistunnistust ning projekteerimislitsentsi.
  • Meilt saate parima kvaliteedi ja hinna suhtega puurkaevu.

Teavitame, et kasutame kodulehel küpsiseid. Lehe kasutamise jätkamiseks nõustu küpsistega. Rohkem infot

MEIE KÜPSISTE KASUTAMISE PÕHIMÕTTED Kasutame veebilehel küpsiseid, et tagada külastajatele meeldiv kogemus. Kui te ei muuda seadistust, eeldame, et soovite saada kõiki Puurvesi veebilehe failide küpsiseid. Muidugi võite soovi korral küpsisefaili seadistust alati muuta. Palume siiski arvesse võtta, et kui muudate küpsiste seadistusi, ei saa me tagada veebilehe korrapärast toimimist. Mõned funktsioonid lehel võivad minna kaduma ja te ei pruugi mõningat sisu enam näha.

Sulge